Servis (SLA, Správa)

Služby SLA pre základný hardvér, kritickú infraštruktúru a sieťovú infraštruktúru sú pre podniky nevyhnutné na udržanie nepretržitej prevádzky a vysokej dostupnosti. Tieto služby ponúkajú komplexnú podporu vrátane technickej asistencie, proaktívneho monitorovania, rýchlej reakcie, riešenia problémov a redundantných opatrení.

Sieťová Infraštruktúra

Rozlúčte sa s frustrujúcimi výpadkami siete a pocíťte bezproblémové pripojenie, pretože náš tím odborníkov zaručuje stabilnú infraštruktúru, minimalizuje prestoje a maximalizuje produktivitu.

Vďaka rýchlemu času odozvy a proaktívnej údržbe sa potenciálne problémy riešia skôr, ako ovplyvnia vašu prevádzku. Naše balíky SLA, šité na mieru vyhovujú vašim jedinečným požiadavkám, ktoré dokonale zodpovedajú vašim cieľom.

Basic Advanced Pro
Reakčny čas
do 72h
do 36h
do 12h
Online Support (mesiac)
3h
6h
10h
Monitoring 24/7
do 10 000 záznamov
do 20 000 záznamov
neobmedzené
Updaty
žiadne
1x za 3 mesiace
mesačne/ týždenne
Záloha
žiadne
1x mesačne
1x týždenne
Revízia
žiadne
1x ročne
1x za 3 mesiace
Počet zariadení
do 20
do 50
do 100

Kritická Infraštruktúra

Keď ide o vaše najdôležitejšie systémy a operácie, spoľahlivosť je samozrejmá, a preto je tu náš špecializovaný tím, aby vám ju poskytol. S nami si môžete byť istí, že vaša kritická infraštruktúra je podporená pevnou stabilitou, ktorá zaručuje nepretržitý a neprerušovaný výkon aj pri tých najnáročnejších výzvach.

Naša komplexná zmluva SLA je prispôsobená jedinečným potrebám vašich kritických systémov a poskytuje proaktívne monitorovanie, rýchlu odozvu a nepretržitú odbornú podporu.

Základná Infraštruktúra

Služby SLA pre základný hardvér, ako sú notebooky, pracovné stanice a monitory, ponúkajú podnikom komplexnú podporu a spoľahlivosť. Naše služby zahŕňajú technickú podporu na rýchle riešenie problémov, plánovanú údržbu na predchádzanie kritickým poruchám a rýchlu opravu alebo výmenu chybného hardvéru.

Taktiež zahŕňame aj aktualizácie firmvéru a softvéru na zvýšenie výkonu a bezpečnosti. Vďaka tejto službe budete vedieť že váš dôležitý hardvér je dobre udržiavaný a podporovaný.

Prvý krok k úspechu

Požiadajte o analýzu zdarma 

Každý zákazník je unikátny a preto robíme základnú analýzu zdarma