Servis PC a výpočtovej techniky

Naši špecializovaní servisní technici s 8 ročnou praxou v obore sú pripravení pomôcť s  Vašim zariadením v akomkoľvek smere. V rámci servisu Vám ponúkame nadštandardné služby, aby sme Vám uľahčili prácu. Snažíme sa efektívne “vdýchnuť život” aj starším zariadeniam, lebo nie vždy je najlepšou voľbou veci jednoducho vyhodiť. Výzvy prijímame!

Predaj HW a SW

Poznáte to – nechce sa Vám tlačiť v obchodoch alebo hľadať v neskutočnom mori eshopov. My Vám ponúkame cenovú ponuku zariadení na mieru na základe vašich požiadaviek za prijateľnú cenu. A to z pohodlia domova bez akejkoľvek námahy. Žiadne záväzné objednávky s následným vrátením tovaru, lebo Vám nevyhovoval. Toto sa Vám s nami nestane a tým šetríte svoj čas aj energiu.

Naše Produkty

Asi každá firma si želá predávať vlastné produkty. My sme si náš sen splnili! Pomocou najnovších technológií, 3D tlačiarni, laserových gravírovačiek a CNC fréz dokážeme vyrobiť takmer čokoľvek. Obmedzením je len naša fantázia! Radi Vám sprostredkujeme naše nápady, varianty, a vylepšenia už existujúcich produktov. 

Výroba

Bez váhania Vám ponúkneme možnosť vyrobiť si vlastné produkty pomocou našich služieb. Pravidelne inovujeme svoje znalosti vo svete technológií a radi posunieme tieto vedomosti aj Vám. Aj vy si môžete splniť sen o vlastnom produkte! Aj vy si môžete vyrobiť na mieru takmer čokoľvek, čo Vás len napadne! Ak sa chcete vymknúť zo stereotypu okolo, ste u nás na správnom mieste.