Kamerové Systémy

Rozšírte svoje možnosti dohľadu pomocou našich kamerových systémov Hikvision a Ubiquiti UniFi Surveillance Cloud. Prinášame vám špičkové riešenia, ktoré nanovo definujú bezpečnosť a poskytujú vám bezkonkurenčný prehľad a kontrolu.

UniFi

Predstavujeme vám kamerové systémy Unifi, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú kvalitu, spoľahlivosť a jednoduché používanie. Vďaka vysokému rozlíšeniu je každý detail zachytený s vysokou presnosťou, vďaka čomu žiadna udalosť nezostane nepovšimnutá.

Naše pokročilé funkcie detekcie pohybu a inteligentného sledovania poskytujú proaktívne zabezpečenie, ktoré prináša upozornenia v reálnom čase. Vďaka bezproblémovej integrácii so sieťovým ekosystémom Unifi je správa kamier bezproblémová a intuitívna.

MSH Cams

Otestujte bezproblémovú integráciu a bezkonkurenčné zabezpečenie s kamerovým riešením MikroTik, Synology a Hikvision!

Predstavujeme vám dokonalú kombináciu sieťovej, úložnej a dohľadovej technológie. Naše integrované riešenie obsahuje pokročilé sieťové funkcie MikroTik, výkonné úložné riešenia Synology a špičkové kamery Hikvision. Vyskúšajte bezproblémové, bezpečné a komplexné riešenie, ktoré posunie vašu dozorovaciu infraštruktúru na vyššiu úroveň.