Cloud /
Hybrid Cloud

Využitím toho najlepšieho z oboch svetov - kombináciou flexibility verejného cloudu a kontroly súkromnej infraštruktúry.

Vďaka našim riešeniam

hybridného cloudu môžete bezproblémovo integrovať a spravovať svoje údaje, aplikácie a pracovné záťaže vo verejných a súkromných prostrediach, optimalizovať výkon, bezpečnosť a nákladovú efektívnosť.

Zažite bezkonkurenčnú škálovateľnosť, zvýšenú prevádzkovú efektívnosť, lepšiu kontrolu nad údajmi a lepšiu obchodnú obratnosť. Využite silu cloudových riešení s nami a posuňte svoje podnikanie do nových výšin.

Microsoft SharePoint

Odhaľte skutočný potenciál spolupráce a správy informácií s riešeniami Microsoft SharePoint, ktoré poskytujú intuitívne zdieľanie dokumentov, robustnú organizáciu obsahu a bezproblémovú tímovú prácu, čím umožňujú vašej firme zvýšiť produktivitu a zefektívniť pracovné postupy v digitálnom veku.

Azure

Pozdvihnite svoje podnikanie na novú úroveň vďaka našim riešeniam Azure, ktoré využívajú silu cloud computingu, pokročilú analytiku a škálovateľnú infraštruktúru a umožňujú vašej organizácii dosiahnuť bezprecedentnú obratnost, inovácie a efektivitu v neustále sa vyvíjajúcom digitálnom prostredí.

azure cloud logo

G Suite

Zažite novú úroveň produktivity a spolupráce s našimi riešeniami Google Suite, ktoré ponúkajú bezproblémovú komunikáciu, spoluprácu v reálnom čase a bezpečné cloudové úložisko a umožňujú vašej firme pracovať inteligentnejšie, rýchlejšie a efektívnejšie v digitálnej ére.

Monitoring

Využite silu vizualizácie a monitorovania údajov pomocou našich dynamických riešení Grafana a Prometheus, ktoré poskytujú prehľad v reálnom čase, robustnú analytiku a škálovateľnosť, čím umožňujú vášmu podniku získať hlboký prehľad, prijímať informované rozhodnutia a optimalizovať výkonnosť na dosiahnutie väčšieho úspechu v digitálnom prostredí.

IaaS Cloud Infrastructure

Využite skutočný potenciál svojho podnikania s našimi najmodernejšími riešeniami cloudovej infraštruktúry IaaS, ktoré ponúkajú výbornú škálovateľnosť, bezpečné úložisko a flexibilné sieťové funkcie a umožňujú vašej organizácii prosperovať vďaka zrýchleným inováciám a optimalizovanej nákladovej efektívnosti v dnešnom dynamickom prostredí.