Riešenia

Náš tím odborníkov rozumie potrebám vášho podniku a dodáva riešenia šité na mieru, ktoré zvyšujú efektivitu, produktivitu a úspech. Zažite budúcnosť IT s našimi pokročilými riešeniami ešte dnes.

Dátové úložiska

Úložiskové riešenia, ako sú TrueNAS Core, Synology, Unity XT a mnoho ďalších, ponúkajú firmám všetkých veľkostí pokročilé funkcie a výkon na správu rastúcich objemov dát. Poskytujú tiež pokročilú ochranu dát vrátane snímok, replikácie, šifrovania a deduplikácie, čím zabezpečujú, že vaše dáta sú vždy v bezpečí a dostupné.

VDI

Virtuálna desktopová infraštruktúra.
Využite naše špičkové riešenia VDI, ktoré ponúkajú bezkonkurenčný výkon, bezpečný vzdialený prístup a bezproblémovú spoluprácu a umožňujú vašej firme dosiahnuť vyššiu produktivitu a flexibilitu. 

Chráňte svoje dáta a zaistite kontinuitu fungovania vašej spoločnosti Predstavujeme vám naše rady pokročilých zálohovacích riešení aj pre tých najnáročnejších zákazníkov!

V dnešnom rýchlom digitálnom prostredí hľadajú spoločnosti agilné, škálovateľné a nákladovo efektívne riešenia, aby si udržali konkurencieschopnosť. Práve tu prichádza na rad hybridný cloud.

Posilnite bezpečnosť svojej siete pomocou našich riešení, ktoré nanovo definujú hranice pripojenia s technológiami od MikroTik a UniFi. Chráňte svoju organizáciu pred hrozbami, zabezpečte integritu údajov a udržujte nepretržitú prevádzku.

Rozšírte svoje možnosti dohľadu pomocou našich kamerových systémov Hikvision a Ubiquiti UniFi Surveillance Cloud. Prinášame vám špičkové riešenia, ktoré nanovo definujú bezpečnosť a poskytujú vám bezkonkurenčný prehľad a kontrolu.